Bora Zemani largohet nga Për’puthen, “vajza e skandaleve” i zë vendin

Bora Zemani largohet nga Për’puthen, “vajza e skandaleve” i zë vendin

Bora Zemani largohet nga Për’puthen, “vajza e skandaleve” i zë vendin

01 Jan 1970

Për’puthen nis sezonin e ri, dhe këtë herë, nuk do të jetë prezantuese Bora Zemani.

Top Channel bën me dije se programi do të moderohet nga Megi Pojani, e njohur si “vajza e skandaleve”, për shkak të “bëmave” të saj, siç ishte kërcimi te varri i stërgjyshes apo puthja në buzë në skenën e “Dancing With The Stars.

Kujtojmë që Megi në Top Channel ka prezantuar Big Brother Fan Club si dhe ka qenë konkurrente në programin e kërcimit “Dancing With The Stars”.

Related Blog
video image

By Kanale Shqip / In News

just now / 0

Për’puthen nis sezonin e ri, dhe këtë herë, nuk do të jetë prezantuese Bora Zemani.Top Channel bën m…

Read More
video image

By Kanale Shqip / In News

just now / 0

Manchester City Aims to Continue Winning Streak Against FulhamManchester City will face Fulham on Se…

Read More